Microsoft Dynamics xRM

Systemy IT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Microsoft Dynamics xRM

Dynamics xRM to aplikacja, pozwalająca na zarządzanie dowolnym typem relacji – z klientami, pracownikami, dostawcami czy franczyzobiorcami. Jest w pełni skalowalna. Możliwości jej rozbudowy, dzięki oparciu o wysoce efektywne rozwiązanie Microsoft Dynamics CRM, są wręcz nieograniczone.

Do zaspokojenia zdecydowanej większości potrzeb biznesowych organizacji wystarcza Microsoft Dynamics CRM. Jeśli jednak organizacja potrzebuje innych, niestandardowych rozwiązań – xRM będzie produktem dla niej. Dzięki wykorzystaniu frameworku Microsoft® .NET, Microsoft Dynamics xRM, umożliwia tworzenie w szybki oraz efektywny sposób aplikacji typu LOB. Aplikacje te nadbudowują Dynamics CRM, przez co powstają w pełni bezpiecznym środowisku oraz, co docenią deweloperzy, nie są tworzone od zera.

Zalety wykorzystania xRM w organizacji:

  • Automatyzacja – pracownicy nie muszą już zajmować się wieloma zadaniami manualnie, zrobi to za nich xRM,
  • Szybkie wdrożenia – deweloperzy tworzą dodatkowe aplikacje w oparciu o istniejącą platformę Dynamics CRM. Organizacja zyskuje na czasie, ponieważ nowe rozwiązania nie są wdrażane od 0,
  • Bezpieczeństwo – Dynamics CRM jako standard oferuje wiele funkcji zabezpieczających gromadzone dane, jak na przykład: możliwość nadawania odpowiednich uprawnień użytkownikom czy obiektom, ograniczenie dostępu do danych poufnych czy szyfrowana poprzez kanał SSL transmisja danych,
  • Integracja – rozwiązania xRM pozwalają łączyć wykorzystywany w organizacji system z CRM, przez co zwiększają możliwości pracy z danymi. Dynamics CRM umożliwia także integrację z programami pakietu Office, jak: Outlook®, Excel® czy Word, a także SharePoint®,
  • Wiele wbudowanych funkcjonalności – dzięki rozwiązaniom xRM użytkownicy mają możliwość zarządzania przepływami pracy, tworzenia raportów czy modelowania danych,
  • Znajomy interface użytkownika – interface Microsoft Dynamic xRM zbliżony do innych produktów pakietu MS Office, przez co intuicyjny dla większości użytkowników pakietu MS Office
  • Skalowalność – xRM charakteryzuje ogromna skalowalność, możliwość dopasowania do potrzeb każdej organizacji, niezależnie od jej wielkości.

Materiały dodatkowe

Rachunek zysków i strat

Rachunek Zysków i Strat w Power BI

Podczas webinarium pokażemy, jak dojść od poziomu transakcji i wyniku do gotowego ustrukturyzowanego raportu Rachunku Zysków i Strat z wykorzystaniem Microsoft Power BI.

Czytaj więcej (2 min)
Azure Bootcamp

Global Azure Bootcamp 2019

Już 27 kwietnia 2019 w ponad 300 lokalizacjach na całym Świecie odbędzie się Global Azure Bootcamp 2019. Zapraszamy do Krakowa, gdzie Hubert Kobierzewski zaprezentuje Azure Data Studio, czyli nowe wielosystemowe narzędzie do pracy z usługami przechowującymi i przetwarzającymi dane. Pokaże zarówno możliwości, jak i jeszcze istniejące ograniczenia.

Czytaj więcej (1 min)
funkcje power bi

Webinarium – Wzbogacanie danych – funkcje w Power BI

Zobacz jak dodawać nowe informacje z wykorzystaniem funkcji w Power BI. W większości przypadków nasze systemy nie dostarczą nam danych potrzebnych do wygenerowania interesującego nas raportu i konieczne jest tworzenie dodatkowych wyliczeń, przekształceń. Podczas webinarium skupimy się na kwestii wzbogacania danych źródłowych i pracy z Power Query w obszarze raportowania.

Czytaj więcej (2 min)
Codec partnerem roku Microsoft w Irlandii

Codec partnerem roku Microsoft

Miło nam poinformować, że po raz drugi z rzędu oraz trzeci w ciągu ostatnich czterech lat zostaliśmy partnerem roku Microsoft w Irlandii. Doceniono nas za innowacyjne podejście oraz doskonałą implementację rozwiązań globalnego vendora.

Czytaj więcej (1 min)
Data science summit

Data Science Summit

Już 8 czerwca 2018 roku odbędzie się II edycja Data Science Summit - największego w Polsce wydarzenia dedykowanego danym i ich wykorzystaniu. Będzie to połączenie wiedzy i praktyki, prezentacji narzędzi i dostawców, świata biznesu oraz środowisk akademickich. Podczas sesji poświęconej wizualizacji, raportowaniu i tematyce Business Intelligence, nasz ekspert Hubert Kobierzewski pokaże, jak prezentować dane, jakimi zasadami się kierować, aby nasze raporty i kokpity menedżerskie były czytelne i przekazywały wartościowe informacje.

Czytaj więcej (1 min)
Power BI vs Birst

Power BI vs Birst – bitwa na głosy

W najnowszym opublikowanym przez firmę Gartner raporcie dotyczącym platform Analitycznych i Business Intelligence już od kilku lat najwyżej uplasowany - w kategorii liderów - jest Microsoft z rozwiązaniem Power BI. Dla odmiany, po przekątnej, jako lider wśród rozwiązań niszowych jest Birst. Zapraszamy na webinarium podczas, którego przedstawimy co najlepszego ma w sobie Power BI i Birst oraz które z tych rozwiązań będzie lepsze z punktu widzenia różnic, możliwości, oczekiwań i specyficznych potrzeb użytkownika.

Czytaj więcej (2 min)