Microsoft Dynamics AX

Systemy IT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Microsoft Dynamics AX

Dynamics AX, nazywany wcześniej Microsoft Business Solutions – Axapta, to coś więcej niż system ERP. To potężne narzędzie wspierające biznes praktycznie w każdym kluczowym obszarze jego funkcjonowania. Składają się na niego między innymi moduły: Finanse, Handel i Logistyka, Planowanie produkcji, CRM oraz Planowanie główne. System jest niezwykle elastyczny, umożliwia deweloperom dopasowanie go do konkretnych wymagań organizacyjnych czy niemal nieograniczone skalowanie możliwości.

Kilka zalet Microsoft Dynamics AX:

  • elastyczność, zgodność z wymaganiami każdego biznesu czy branży,
  • wiele zintegrowanych funkcjonalności, możliwości w zakresie zwiększenia efektywności pracowników,
  • znajomy interface użytkownika, wykorzystywany w innych produktach z rodziny Microsoft,
  • pełna integracja z Microsoft cloud.

Dynamics AX wspiera pracowników w podejmowaniu trafniejszych decyzji biznesowych. Wykorzystując narzędzie uzyskują dostęp do generowanych w czasie rzeczywistym raportów oraz analiz. A to wszystko niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdują oraz z jakiego urządzenia korzystają.

Narzędzie kompleksowo wspiera także organizację podczas procesu pracy z produktem – od jego wprowadzenia na rynek, między innymi poprzez zarządzanie siecią dostaw, magazynem, po analizy sprzedaży czy tworzenie kolejnych strategii produktowych.

Microsoft Dynamics AX dedykowany jest największym przedsiębiorstwom, to jest zatrudniającym >250 pracowników.