Infor Expense Management

Systemy IT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Infor Expense Management

Zautomatyzuj proces zarządzania wydatkami służbowymi.

Infor Expense Management pozwala firmom, w prosty sposób automatyzować procesy biznesowe związane z wydatkami i egzekwowaniem przestrzegania zasad. Dzięki temu zmniejsza związane z tym koszty administracyjne i zmniejsza możliwość przypadkowego błędu, czy celowego oszustwa.

Wydatki służbowe, w wielu instytucjach stanowią jeden z głównych kosztów działalności, Infor Expense Management pozwala nie tylko na ich efektywne zarządzania od strony firmy, ale w znaczny sposób ułatwia funkcjonowanie pracowników (zarówno inicjujących koszty, zatwierdzających je, czy rozliczających, analizujących)

Infor Expense Management to kompletne rozwiązanie – poznaj wybrane możliwości:

Chmura lub on-premise.

Infor Expens Management jest dostępny zarówno w wersji chmurowej jak i standardowo może być umieszczany na serwerach klienta.

Mobilność

Możesz połączyć się do systemu z dowolnego urządzenia – dla użytkowników to pełna dowolność dostępu, z aktualnego miejsca pracy tzn. niezależnie czy jesteś w podróży i chcesz dokonywać zmian zdalnie ze smartphone, czy z komputera za biurkiem – będziesz miał takie same możliwości.

Zobacz poglądowy film o Infor Expense Management

Demo produktu Infor Expense Management

Zgodność z politykami organizacji

W twojej organizacji obowiązują różne reguły w zależności od kraju (np. inne kilometrówki, diety) – bez problemu możesz to uwzględnić. Zarządzanie procesem, regułami, bezpieczeństwem – możesz dowolnie definiować prawa, reguły, definiować procesy oddzielnie dla krajów, grupy, czy pojedynczych pracowników

Wielojęzyczność

Wolisz używać danej wersji językowej dla odpowiedniej lokalizacji (angielski, niemiecki, francuski, włoski, koreański, chiński, …, a może polski?).

Obsługa płatności i rezerwacji

Integracja danych z kart płatniczych (American Express®, MasterCard®, Visa®, and Diners Club®), płatności elektroniczne czy możliwości rezerwacji, to tylko niektóre funkcjonalności.

Szybko i na czas

Paragony i faktury dostarczone na czas (skan, fax, zdjęcie), szybsze rozliczanie transakcji i pełna transparentność procesu, gotowe raporty zarządcze I audytorskie.

Cały proces w jednym systemie

Infor Expense Management z perspektywy użytkownika biznesowego, składa się z czterech głównych modułów, które adresują potrzeby całego procesu planowania, inicjowania, zatwierdzania, rozliczania, analizy i raportowania.

 

Expense Reports
(Raporty wydatków)

Zarządzaj procesem, racjonalizuj i uzyskaj szybki zwrotu poniesionych kosztów.

Expense Report (pdf)

Travel Plans
(Plany podróży)

Ogranicz niekrytyczne podróże tylko do tych, które zostały wcześniej zaakceptowane.

Travel Plans (pdf)

Timesheets
(Karty czasu pracy)

Zarządzaj zadaniami i czasem pracy swoich pracowników.

Timesheets (pdf)

Payment Requests
(Wnioski o płatność)

Zautomatyzuj i efektywnie zarządzaj płatnościami na rzecz dostawców.

Payment Requests (pdf)

Chcesz więcej informacji na temat rozwiązań do zarządzania wydatkami lub chcesz zobaczyć rozwiązanie w działaniu skontaktuj się z nami drogą mailową info@codec.pl lub zadzwoń pod numer telefonu +48 22 496 60 00.

 

Materiały dodatkowe

Strategia controlling

Strategia powiązana z zadaniami controllingu – jak nie zapominać o dalekosiężnych planach

Jak uwzględniać cele strategiczne w codziennych działaniach? Jak reagować na zmiany szybko i skutecznie? Czy mamy przygotowane różne scenariusze i taktyki, które pozwolą nam dojść do zamierzonego celu lub go zweryfikować? Pokażemy wspólną koncepcję planów, budżetów i scenariuszy wspierających zaplanowaną strategię.

Czytaj więcej (2 min)
Cash Flow - webinarium

Raportowanie, analizowanie i planowanie Cash Flow

Co zrobić, żeby ułatwić sobie zarządzanie cash flow? Bazując na rozwiązaniu Infor d/EPM, pokażemy jak prosto, wykorzystując gotowe modele finansowe, jesteśmy w stanie automatycznie (do pewnego stopnia) obsłużyć raportowanie, analizowanie i planowanie przepływów finansowych.

Czytaj więcej (2 min)
CDP wdrożenie

CDP automatyzuje procesy planowania sprzedaży i budżetowania

Wzrost szybkości planowania, wyeliminowanie błędów związanych z wykorzystaniem Excela, łatwiejsze wprowadzanie zmian oraz ich natychmiastowa wizualizacja, to tylko wybrane elementy, które przyczyniły się do usprawnienia procesu planowania sprzedaży oraz dystrybucji nowych gier.

Czytaj więcej (2 min)

Efektywne planowanie i budżetowanie w banku

Jak sprawić, żeby użytkownicy końcowi nie znienawidzili procesu planowania, a zarząd miał zawsze aktualną informację? Zapraszamy na webinarium - pokażemy, jak elastyczne, a zarazem dopasowane, gotowe modele bankowe usprawniają pracę controllera oraz czym powinien charakteryzować się system controllingowy wykorzystywanymi w rozwiązaniach do planowania i budżetowania w bankowości.

Czytaj więcej (2 min)

Łatwa droga do sprawozdania skonsolidowanego

Infor d/EPM to jedno z czołowych rozwiązań w zakresie konsolidacji finansowej i zarządczej (choć nie tylko!). Jest używany przez wiele firm w Polsce i na Świecie. Dlaczego dokonały takiego wyboru i co unikalnego dostarcza Infor d/EPM? Weź udział w webinarium, przejdź z nami przez proces konsolidacji i sprawdź jak prosta może być droga do sprawozdania skonsolidowanego.

Czytaj więcej (2 min)
alokacja kosztów

„Automat” do alokacji kosztów

Choć czas jaki spędzamy nad pisaniem złożonych kalkulacji może powodować, że alokacja kosztów wydaje się być wyzwaniem matematycznym, to jednak w sensie idei jest dość prosta. Jak zbudować skomplikowaną alokację kosztów bez konieczności pisania złożonych formuł? Dołącz do naszego spotkania i zobacz, jak koncentrując się na celu biznesowym i używając logiki biznesowej, prosto sparametryzujesz skomplikowane alokacje.

Czytaj więcej (2 min)