Birst BI - Scenariusze analityczne

Systemy IT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Scenariusze analityczne

Birst jest narzędziem BI, które dostarcza pełnych możliwości analitycznych zarówno dla zespołu, jak i pojedynczego użytkownika, czy jako zagnieżdżony element wykorzystywanych aplikacji.

Przykładowe scenariusze analityczne i ich wsparcie przez Birst Business Intelligence:

Zespoły analityczne

Połącz swój zespół zaawansowaną analityką biznesową.

Birst wspiera zespoły analityczne udostępniając możliwość dzielenia się danymi nie tylko na etapie prezentacji danych, ale już na projektowania analiz. Połącz swój cały zespół za pośrednictwem zaufanych narzędzi analitycznych w ciągu kilku minut. Współdziel dane i analizy zachowujące bezpieczeństwo i spójność danych w skali całej korporacji.

Birst to szybkie rozwiązanie dla zespołów i działów, które pozwala łatwo i szybko wykorzystywać nowoczesne analizy biznesowe.

Zobacz, jak Birst pozwala zespołowi na łatwy dostęp, przygotowanie i wizualizację danych przy użyciu zaawansowanych funkcji analitycznych.


Birst dostępny jest w wielu wersjach językowych (w tym polskiej). Jeśli chcesz zobaczyć demo po polsku skontaktuj się z nami.

Model korporacyjny

Wspólne, zaufane dane dla każdego.

Networked BI wirtualizuje cały ekosystem analityczny i ekosystem danych, dokonując transformacji w podejściu przedsiębiorstwa do analityki. Zbudowany w oparciu o nowoczesną architekturę chmurową Birst, łączy wszystkie źródła danych w jeden spójny model dostępny dla wszystkich. Pozwala to organizacjom rozszerzyć wykorzystanie BI w wielu regionach, liniach produktowych, działach i klientach w bardziej zwinny sposób i umożliwia zdecentralizowanym zespołom na rozszerzanie danych przedsiębiorstwa o własne lokalne dane (w sposób zarządzany i bezpieczny).

Sieciowy system BI jest inny, umożliwia zarówno klasyczne podejście do wykorzystania danych „od IT do użytkownika” jak i wspiera indywidualne potrzeby – „od użytkownika do IT”.

Rezultatem jest lokalne dopasowanie i wykorzystanie zasobów z globalnym zarządzaniem, eliminacja silosów danych raz na zawsze i radykalne przyspieszenie dostarczania BI w całym przedsiębiorstwie.

Osadzona analityka BI

Błyskawiczne tworzenie nowatorskich produktów analitycznych

Tworzysz produkt analityczny lub chcesz wykorzystać swoje dane, ale nie masz czasu, zasobów lub doświadczenia w tej dziedzinie? Birst dostarcza kompleksową platformę analityczną, BI pozwalającą na wykorzystanie „wizualnych” mechanizmów integracyjnych i zarządzania danymi, analizy – w jednym miejscu – oraz wspiera osadzenie produktu w Twojej aplikacji.

Monetizing the Data Exhaust
10 branż z potencjałem zarabiania na danych.
Posiadasz aplikacje, połączone urządzenia, czy inne systemy które nieustają w generowaniu strumieni danych? Pomyślałeś żeby przekształcić te dane w produkty. Podając za The Economist – 60% firm już generuje przychody ze swoich danych.

Pobierz e-book i dowiedz się:

  • Jak wykorzystać wartość swoich danych i na nich zarabiać – przykłady z 10 branż.
  • Przykłady “zyskownych danych” i aplikacji gnerujących przychody
  • Case study na przykładzie czołowych firm, takich jak: Amex, Elekta, CBSi i więcej!
  • Dane klientów, już dawno przestały być istotne tylko dla poszczególnych działów firmy. Przekształć swoje dane w przychody.

Materiały dodatkowe

Raport BI Gartnera

Czy wiesz, które rozwiązanie BI najlepiej pasuje do potrzeb analitycznych Twojej organizacji?

Najnowszy raport Gartnera „Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms” przedstawia szczegółową analizę 22 najlepszych producentów rozwiązań analitycznych. Raport jest rozszerzeniem do „Magic Quadrant for Analytics and Business Intelligence Platforms.”’ i w całości bierze pod lupę kluczowe możliwości oprogramowania BI ze względu na potrzeby analityczne organizacji.

Czytaj więcej (1 min)
Power BI vs Birst

Power BI vs Birst – bitwa na głosy

W najnowszym opublikowanym przez firmę Gartner raporcie dotyczącym platform Analitycznych i Business Intelligence już od kilku lat najwyżej uplasowany - w kategorii liderów - jest Microsoft z rozwiązaniem Power BI. Dla odmiany, po przekątnej, jako lider wśród rozwiązań niszowych jest Birst. Zapraszamy na webinarium podczas, którego przedstawimy co najlepszego ma w sobie Power BI i Birst oraz które z tych rozwiązań będzie lepsze z punktu widzenia różnic, możliwości, oczekiwań i specyficznych potrzeb użytkownika.

Czytaj więcej (2 min)
Business analytics summit

Polish Business Analytics Summit

W dniach 20-21 marca 2018 odbędzie się szósta edycja Polish Business Analytics Summit. Największe w Polsce spotkanie przedstawicieli analityki biznesowej, którego celem jest pokazanie, jak w praktyce organizacje analizują dane i zarządzają projektami data science. Zapraszamy do udziału w całej konferencji, a w szczególności do wysłuchania naszej prezentacji pokazującej jak szybko i efektywnie można wdrożyć rozwiązanie Business Intelligence z wykorzystaniem Birst BI.

Czytaj więcej (1 min)

Webinarium – Birst BI

Pokażemy co sprawia, że Birst BI jest unikalnym rozwiązaniem. Narzędzie, które łączy elastyczność typowego self-service BI (szybkie analizy i wizualizacje na potrzeby użytkownika), a jednocześnie może być wykorzystane i zarządzane w sposób scentralizowany (narzędzie BI zarządzane w skali organizacji - jeden wspólny model danych).

Czytaj więcej (3 min)