Birst dla SAP

Systemy IT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Birst dla SAP

Podejmuj szybkie decyzje wykorzystując połączenie możliwości analitycznych Birst i SAP. Niezależnie czy potrzebujesz odblokować potencjał danych z SAP, czy wykorzystać moc SAP HANA, partnerstwo obu firm zapewni Ci rozwiązanie dla każdego scenariusza. Wyeliminuj czas oczekiwania na analizy BI i problemy z utrzymaniem, skorzystaj z rozwiązania, które połączy automatycznie dane z systemów SAP i innych źródeł. Zobacz jak prosto i szybko mogą być dostarczane odpowiedzi na zapytania dzięki połączeniu SAP HANA i Birst.

Natychmiastowa skalowalność

Opatentowany przez firmę Birst silnik analityczny oraz dwuwarstwowa architektura danych automatycznie łączy dane z SAP i innych źródeł, w tym z istniejącymi hurtowniami danych, takimi jak SAP BW, w celu utworzenia skalowalnego magazynu danych na potrzeby użytkownika (User-ready Data Store).

Dzięki wykorzystaniu skalowalnego magazynu danych Birst połączonego z SAP HANA użytkownik może uzyskać odpowiedzi na zapytania w ułamku sekundy.

Dodatkowo Birst Cloud BI oraz warstwa analityczna tworzą gotowy model biznesowy (warstwę semantyczną) na bazie utworzonego magazynu danych, pozostałych źródeł danych oraz stosują określone wskaźniki i reguły biznesowe użytkownika, tworząc jedno źródło prawdy w skali organizacji.

Birst Data Navigator wykorzystuje najnowsze technologie analityczne do zapewnienia natychmiastowych odpowiedzi na pytania dotyczące danych niezależnie od tego gdzie znajdują się one znajdują: w magazynie danych, „jeziorach danych” (Data Lakes) czy w chmurze.

Kompleksowa warstwa BI zapewnia kompletny zestaw narzędzi analitycznych i wizualizacyjnych, w tym kokpity menedżerskie, analityka mobilna, raportowanie „pixel-perfect”, narzędzia do wizualnej eksploracji danych, a wszystko po to, że zapewnić możliwość podejmowania decyzji na wiarygodnych danych z SAP i innych systemów.

Zbuduj gotowy do użytku magazyn danych w SAP HANA

Birst jest pierwszym dostawcą analityki chmurowej, która działa na platformie SAP HANA Cloud Platform. Opatentowany przez firmę Birst mechanizm analityczny automatycznie tworzy gotowy do użytku magazyn danych z SAP HANA i zapewnia pełną gamę narzędzi Business Intelligence działających w ramach jednego modelu biznesowego z szybkością i mocą SAP HANA. Birst zapewnia również dostęp do lokalnych (on-premise) instalacji SAP HANA i SAP HANA One w Amazon Web Services.

Łatwo pozyskaj dane z SAP ERP

Birst dla SAP ERP oferuje szereg opcji, które pozwalają bezproblemowo zaciągnąć i przeanalizować dane z SAP. Birst łączy się za pośrednictwem funkcji BAPI lub SAP Query i współpracuje zarówno z SAP ERP R / 3 i ECC 6. Birst posiada również złącze Open SQL SAP, prosty i łatwy interfejs do definiowania instrukcji SQL, w celu uzyskania dostępu do danych z tabel SAP bez konieczności pisania kodów w ABAP lub definiowania niestandardowego BAPI. Dane są przesyłane bezpiecznie i sprawnie do Birst z zapewnieniem silnego uwierzytelniania i kompresji.

Odpytuj SAP BW w czasie rzeczywistym

W przypadku Birst dane można również pobierać z SAP BW przy użyciu DSO. Alternatywnie Birst Live Access pozwala organizacjom wykorzystać SAP BW bez konieczności robienia ekstraktów danych. Live Access zestawia połączenie w czasie rzeczywistym z kostkami BW, dzięki czemu raporty uruchamiane przez użytkowników Birst są tłumaczone na język zapytania MDX w czasie rzeczywistym.

Podsumowując

Architektura chmurowa Birst zapewnia szybkie korzyści biznesowe. Pełna dostępność rozwiązań Birst Business Intelligence w chmurze oznacza, że do danych z SAP, ma nieograniczony dostęp zarówno biznes i IT na dowolnym urządzeniu, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Bezsprzeczną korzyścią ze wspólnego wykorzystania SAP i Birst jest oddanie BI w ręce każdego w organizacji kto potrzebuje wiarygodnych i aktualnych danych – przesuwając dane do osób podejmujących decyzje na pierwszej linii, którzy dzięki temu mogą na ich bazie podejmować tysiące decyzji, szybciej, mądrzej, sprawniej.

Materiały dodatkowe

Raport BI Gartnera

Czy wiesz, które rozwiązanie BI najlepiej pasuje do potrzeb analitycznych Twojej organizacji?

Najnowszy raport Gartnera „Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms” przedstawia szczegółową analizę 22 najlepszych producentów rozwiązań analitycznych. Raport jest rozszerzeniem do „Magic Quadrant for Analytics and Business Intelligence Platforms.”’ i w całości bierze pod lupę kluczowe możliwości oprogramowania BI ze względu na potrzeby analityczne organizacji.

Czytaj więcej (1 min)
Power BI vs Birst

Power BI vs Birst – bitwa na głosy

W najnowszym opublikowanym przez firmę Gartner raporcie dotyczącym platform Analitycznych i Business Intelligence już od kilku lat najwyżej uplasowany - w kategorii liderów - jest Microsoft z rozwiązaniem Power BI. Dla odmiany, po przekątnej, jako lider wśród rozwiązań niszowych jest Birst. Zapraszamy na webinarium podczas, którego przedstawimy co najlepszego ma w sobie Power BI i Birst oraz które z tych rozwiązań będzie lepsze z punktu widzenia różnic, możliwości, oczekiwań i specyficznych potrzeb użytkownika.

Czytaj więcej (2 min)
Business analytics summit

Polish Business Analytics Summit

W dniach 20-21 marca 2018 odbędzie się szósta edycja Polish Business Analytics Summit. Największe w Polsce spotkanie przedstawicieli analityki biznesowej, którego celem jest pokazanie, jak w praktyce organizacje analizują dane i zarządzają projektami data science. Zapraszamy do udziału w całej konferencji, a w szczególności do wysłuchania naszej prezentacji pokazującej jak szybko i efektywnie można wdrożyć rozwiązanie Business Intelligence z wykorzystaniem Birst BI.

Czytaj więcej (1 min)

Webinarium – Birst BI

Pokażemy co sprawia, że Birst BI jest unikalnym rozwiązaniem. Narzędzie, które łączy elastyczność typowego self-service BI (szybkie analizy i wizualizacje na potrzeby użytkownika), a jednocześnie może być wykorzystane i zarządzane w sposób scentralizowany (narzędzie BI zarządzane w skali organizacji - jeden wspólny model danych).

Czytaj więcej (3 min)