Birst BI - Scenariusze biznesowe

Systemy IT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Scenariusze biznesowe

Birst jest narzędziem BI, które można wykorzystać w każdym obszarze funkcjonowania firmy.
 

Przykładowe scenariusze biznesowe wykorzystania Birst Business Intelligence:

Analityka finansowa

Uprość raportowanie finansowe

Raportowanie finansowe wymaga gromadzenia danych z wielu systemów źródłowych do jednolitych KPI. W większości przypadków rozwiązania BI osiągają to, ale bez możliwości wgłębienia się w dane. Narzędzia często wymagają manualnych zapytań i przyłączeń.

Birst dla analityków finansowych daje Ci wszystkie opcje: analizy i wizualizacji połączonej z możliwością zagłębienia się w dane.

analityka finansowa csf

Analityka sprzedaży

Analiza sprzedaży stworzona dla teraźniejszości i przyszłości.

Rób więcej ze swoimi danymi sprzedaży. Dane powinny pomagać, ale CRM daje Ci tylko częściowy obraz. Wznieś się powyżej podstawowych raportów CRM. Z Birstem możesz ujednolicić swoje dane sprzedażowe, przychody, klientów, prognozy, Big Data w pojedynczym, wiarygodnym widoku i podejmować na tej podstawie właściwe decyzje sprzedażowe szybciej i pewniej. Analiza i prognozowanie sprzedaży, oceny sprzedawców, analiza pipeline, cross-sell/up-sell, analizy win/loss,…

Birst dostępny jest w wielu wersjach językowych (w tym polskiej). Jeśli chcesz zobaczyć demo po polsku skontaktuj się z nami. 

Wyjdź poza CRM i uzyskaj pełny wgląd w sprzedaż.

Z Birst w prosty sposób wykorzystasz swoje dane sprzedażowe i uzyskasz odpowiedź na ważne pytania, takie jak:

  • Jak nasz pipeline zachowuje się kwartalnie? Dla każdego regionu? Dla każdego produktu?
  • Którzy klienci klasyfikują się do upsellingu, na bazie ich doświadczeń z produktem?
  • W jaki sposób wyniki sprzedawców uległy zmianie w miarę przesuwania się obsługiwanych terytoriów?
  • i wiele innych.

Analityka marketingowa

Integruj z łatwością wszystkie swoje działania

Dane marketingowe i technologie przesycają rynek, dostarczając przytłaczającej ilości nowych rozwiązań. Niezależnie czy działasz w branży B2C, B2B, możesz teraz ujednolicić wszystkie swoje dane marketingowe w jeden zaufany widok i podejmować decyzje marketingowe z większą pewnością. Planowanie popytu, zarządzanie kanałami sprzedaży, analizy social media, profilowanie klienta, …

Zwiększ wiarygodność, prędkość i przejrzystość swoich działań marketingowych.

Niezależnie czy zarządzasz kampaniami marketingowymi czy odpowiadasz za kanał marketingu internetowego, Birst dostarczy Ci narzędzi dopasowanych dla Ciebie, wyposażając w rozwiązanie do podejmowania trafnych decyzji bazujących na wiarygodnych danych. Czego możesz się spodziewać po Birst:

  • Kompletna analityka, wizualizacje, interaktywne analizy, dashboardy, analiza predykcyjna,…
  • Bazujący na najlepszych praktykach, gotowy zestaw szablonów, raportów, KPI dla Marketo, Salesforce.com, Google Analytics,…
  • Analityka social media, analiza sentymentów,…
  • Zautomatyzowane dane z wielu różnych źródeł w jednym spónym, wiarygodnym widoku danych.
  • i wiele innych

Birst dostępny jest w wielu wersjach językowych (w tym polskiej). Jeśli chcesz zobaczyć demo po polsku skontaktuj się z nami.

Analityka łańcucha dostaw

Zarządzaj każdym etapem łańcucha dostaw z jednego widoku

Birst umożliwia współpracę w obrębie całego łańcuch dostaw – wewnętrznych procesów biznesowych, klientów i dostawców.Widok w czasie rzeczywistym pozwala osobom podejmującym decyzję dostosować się do zmian w popycie i podaży, a skutki ich decyzji będą uaktualniane na bieżąco.

Pobierz e-book

Zobacz krótki film lub skontaktuj się z nami w celu przedstawienia szerszych możliwości rozwiązania.

Analityka w obszarze serwisu i operacji

Popraw jakość usług i efektywność codziennych działań

Zwiększ satysfakcję klientów zapewniając szybką wymianę wiedzy. Identyfikuj przyczyny nieefektywnych operacji i niezadowolenia klienta. Uzyskaj głębszy wgląd, podejmuj decyzje oparte o rzetelne dane – optymalizuj jakość obsługi, a jednocześnie popraw wydajność operacyjną.