Birst dla SAP

Systemy IT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Birst dla SAP

Podejmuj szybkie decyzje wykorzystując połączenie możliwości analitycznych Birst i SAP. Niezależnie czy potrzebujesz odblokować potencjał danych z SAP, czy wykorzystać moc SAP HANA, partnerstwo obu firm zapewni Ci rozwiązanie dla każdego scenariusza. Wyeliminuj czas oczekiwania na analizy BI i problemy z utrzymaniem, skorzystaj z rozwiązania, które połączy automatycznie dane z systemów SAP i innych źródeł. Zobacz jak prosto i szybko mogą być dostarczane odpowiedzi na zapytania dzięki połączeniu SAP HANA i Birst.

Natychmiastowa skalowalność

Opatentowany przez firmę Birst silnik analityczny oraz dwuwarstwowa architektura danych automatycznie łączy dane z SAP i innych źródeł, w tym z istniejącymi hurtowniami danych, takimi jak SAP BW, w celu utworzenia skalowalnego magazynu danych na potrzeby użytkownika (User-ready Data Store).

Dzięki wykorzystaniu skalowalnego magazynu danych Birst połączonego z SAP HANA użytkownik może uzyskać odpowiedzi na zapytania w ułamku sekundy.

Dodatkowo Birst Cloud BI oraz warstwa analityczna tworzą gotowy model biznesowy (warstwę semantyczną) na bazie utworzonego magazynu danych, pozostałych źródeł danych oraz stosują określone wskaźniki i reguły biznesowe użytkownika, tworząc jedno źródło prawdy w skali organizacji.

Birst Data Navigator wykorzystuje najnowsze technologie analityczne do zapewnienia natychmiastowych odpowiedzi na pytania dotyczące danych niezależnie od tego gdzie znajdują się one znajdują: w magazynie danych, „jeziorach danych” (Data Lakes) czy w chmurze.

Kompleksowa warstwa BI zapewnia kompletny zestaw narzędzi analitycznych i wizualizacyjnych, w tym kokpity menedżerskie, analityka mobilna, raportowanie „pixel-perfect”, narzędzia do wizualnej eksploracji danych, a wszystko po to, że zapewnić możliwość podejmowania decyzji na wiarygodnych danych z SAP i innych systemów.

Zbuduj gotowy do użytku magazyn danych w SAP HANA

Birst jest pierwszym dostawcą analityki chmurowej, która działa na platformie SAP HANA Cloud Platform. Opatentowany przez firmę Birst mechanizm analityczny automatycznie tworzy gotowy do użytku magazyn danych z SAP HANA i zapewnia pełną gamę narzędzi Business Intelligence działających w ramach jednego modelu biznesowego z szybkością i mocą SAP HANA. Birst zapewnia również dostęp do lokalnych (on-premise) instalacji SAP HANA i SAP HANA One w Amazon Web Services.

Łatwo pozyskaj dane z SAP ERP

Birst dla SAP ERP oferuje szereg opcji, które pozwalają bezproblemowo zaciągnąć i przeanalizować dane z SAP. Birst łączy się za pośrednictwem funkcji BAPI lub SAP Query i współpracuje zarówno z SAP ERP R / 3 i ECC 6. Birst posiada również złącze Open SQL SAP, prosty i łatwy interfejs do definiowania instrukcji SQL, w celu uzyskania dostępu do danych z tabel SAP bez konieczności pisania kodów w ABAP lub definiowania niestandardowego BAPI. Dane są przesyłane bezpiecznie i sprawnie do Birst z zapewnieniem silnego uwierzytelniania i kompresji.

Odpytuj SAP BW w czasie rzeczywistym

W przypadku Birst dane można również pobierać z SAP BW przy użyciu DSO. Alternatywnie Birst Live Access pozwala organizacjom wykorzystać SAP BW bez konieczności robienia ekstraktów danych. Live Access zestawia połączenie w czasie rzeczywistym z kostkami BW, dzięki czemu raporty uruchamiane przez użytkowników Birst są tłumaczone na język zapytania MDX w czasie rzeczywistym.

Podsumowując

Architektura chmurowa Birst zapewnia szybkie korzyści biznesowe. Pełna dostępność rozwiązań Birst Business Intelligence w chmurze oznacza, że do danych z SAP, ma nieograniczony dostęp zarówno biznes i IT na dowolnym urządzeniu, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Bezsprzeczną korzyścią ze wspólnego wykorzystania SAP i Birst jest oddanie BI w ręce każdego w organizacji kto potrzebuje wiarygodnych i aktualnych danych – przesuwając dane do osób podejmujących decyzje na pierwszej linii, którzy dzięki temu mogą na ich bazie podejmować tysiące decyzji, szybciej, mądrzej, sprawniej.