Webinarium - Birst BI

Webinarium – Birst BI

Data dodania: 9 listopada 2017
Podziel się informacją:

Zobacz, dlaczego Birst jest uznany za lidera Business Intelligence.

Kiedy: 29 listopada 2017 w godzinach 10:00-10:30

Birst BI – zapis video z webinaru

Czym jest Birst?

Birst to czołowa platforma BI spełniająca najbardziej wyszukane oczekiwania klienta, począwszy od możliwości integracji, przetwarzania i udostępniania danych z najnowocześniejszymi funkcjami wizualizacji i analizy. Birst jest uznany przez czołowe agencje analityczne (Gartner, Forrester) jako lider w obszarze BI. Dowiedz się więcej o Birst.

Dlaczego dopiero teraz dowiadujesz się o Birst?

Kilka miesięcy temu Infor – trzeci największy dostawca rozwiązań dla biznesu – przejął firmę Birst. Dzięki temu posunięciu, Codec jako dedykowany partner firmy Infor, ma możliwość zaprezentowania Państwu jednego z najlepszych narzędzi BI na Świecie.

Co pokażemy podczas webinarium?

Pokażemy co sprawia, że Birst BI jest unikalnym rozwiązaniem. Narzędzie, które łączy elastyczność typowego self-service BI (szybkie analizy i wizualizacje na potrzeby użytkownika), a jednocześnie może być wykorzystane i zarządzane w sposób scentralizowany (narzędzie BI zarządzane w skali organizacji – jeden wspólny model danych).

Z Birst’em:

  • można zacząć od zaraz – nie ma potrzeby przygotowywania infrastruktury, szacowania wolumetrii, … Nie rozwleka się start projektu i nie tracimy czasu na rozważania o elastyczności rozwiązania. Już pierwszego dnia można uzyskać oczekiwane raporty, analizy.
  •  koncepcja Networked BI – można stworzyć centralny model BI, albo skorzystać z aktualnego modelu w Hurtowni i oddać resztę do opracowywania zainteresowanym działom, będąc pewnym, że model danych nie wymknie się spod kontroli.
  •  Współpraca z wieloma różnymi źródłami danych – od plików excel po Tableau, HANA, Hadoop, …
  •  Łatwość tworzenia wizualizacji – zrobienie wizualizacji w Birst jest dużo prostsze niż w excelu (nie wspominając o atrakcyjności wizualnej).

Pokażemy jego możliwości i wskażemy na jego unikalność, łatwość wykorzystania, szybkie efekty.

Dla kogo dedykowane jest webinarium?

Birst z łatwością wykorzystywany jest we wszystkich obszarach przedsiębiorstwa: finansach, sprzedaży, marketingu, logistyce,…. i IT. Zarówno przez duże organizacje działające globalnie jak i mniejsze firmy lokalne. W pierwszym seminarium dotyczącym Birst zarysujemy jego możliwości i wskażemy na jego unikalność i łatwość wykorzystania – webinarium adresowane jest dla każdego, kto poszukuje rozwiązania BI lub po prostu chciałby zobaczyć czym charakteryzuje się czołowe rozwiązanie na rynku.

Kto będzie prelegentem?

Radosław Kozieja

Wiceprezes zarządu i dyrektor Codec Polska. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w wykorzystaniu systemów informatycznych do wspierania zarządzania największymi firmami. Od dziewiętnastu lat pracuje w grupie Codec, a od roku 1999 zarządza jej polskim oddziałem. Zajmował się zagadnieniami związanymi z praktycznym wspomaganiem podejmowania decyzji, controllingu,  finansów oraz zarządzania m.in. przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji oraz systemów analitycznych.  Z problematyką zastosowań Performance Management i Business Intelligence związany od początku kariery zawodowej. Uczestniczył i prowadził projekty konsultingowe oraz wdrożenia systemów Performance Management i Business Intelligence w Polsce i Irlandii. Absolwent Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.