Codec Polska

O firmie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Codec Polska

Codec jest europejskim liderem w zakresie usług doradczych i wdrażania rozwiązań wspierających efektywność organizacji. Pełniąc rolę ogniwa łączącego strategię, controlling i nowoczesne technologie wspieramy naszych klientów w osiąganiu ich celów.

Rozwiązania oferowane przez Codec umożliwiają podejmowanie decyzji opartych na solidnych informacjach oraz zarządzanie wydajnością korporacji. Oferujemy rozwiązania dla każdego poziomu cyklu zarządzania wydajnością: od zarządzania strategią, poprzez planowanie, budżetowanie, do generowania raportów i analiz realizacji. Służymy wiedzą i doświadczeniem w zakresie konsolidacji finansowej i zarządczej. Rozwiązania analizują dane i informacje na wskroś przedsiębiorstwa.

Dostarczane rozwiązania i usługi w zakresie Business Intelligence (rozwiązania raportowe, karty wyników, hurtownie danych, zapewnienie jakości danych), są wyjątkowe w branży, zarówno pod kątem wydajności i funkcjonalności, jak również unikatowej w skali rynku metodzie wizualizacji informacji. Rozwiązania dają wiele możliwości maksymalnego zaangażowania w pracę użytkowników oraz przynoszą podstawy do szybkiego osiągania zwrotu z inwestycji. Firmy ze wszystkich dziedzin gospodarki używają naszych rozwiązań dla uzyskania pełnego dostępu do informacji, które są niezbędne do podejmowania trafnych decyzji. Nasze rozwiązania mają charakter kompleksowy: dostarczamy oprogramowanie, merytoryczne konsultacje biznesowe oraz informatyczne, obsługę, szkolenie i wsparcie. Oprócz standardowego wsparcia „on-site”, dostarczamy wsparcie zdalne poprzez scentralizowane centrum konsultingowe. Założony w 1985 Codec zrealizował projekty u ponad 700 klientów. Posiadamy biura w Warszawie, Londynie, Dublinie, Belfaście, Cork oraz Kolonii.

Co nas wyróżnia

  • Koncentracja na rozwiązaniach biznesowych i finansowych – jesteśmy prawą ręką dyrektora finansowego, będącego aktywnym partnerem w zarządzaniu firmą.
  • Nasz zespół – posiadamy wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas wdrożeń realizowanych dla wielu firm w Polsce i Europie.
  • Niezależność od technologii i systemów – nasze rozwiązania dobieramy optymalnie do oczekiwań biznesowych i strategii IT.

Nasz zespół

Szczególnie istotną wartość firmy Codec stanowią nasi pracownicy. Jesteśmy dumni z wykwalifikowanej, doświadczonej kadry konsultantów, która na co dzień wykorzystuje wiedzę z obszarów IT, strategii i finansów. Kompetencje kadry Codec dokumentują opinie naszych Klientów, pomyślnie zakończone wdrożenia i sukcesy biznesowe odnoszone przez firmy, wykorzystujące nasze rozwiązania.

Materiały dodatkowe