Birst - Lider aplikacji BI

Systemy IT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Birst

Birst to czołowa platforma BI spełniająca najbardziej wyszukane oczekiwania klienta, począwszy od możliwości integracji, przetwarzania i udostępniania danych z najnowocześniejszymi funkcjami wizualizacji i analizy. Rozwiązanie dostępne jest zarówno jako usługa w chmurze lub tradycyjna instalacja on premise, w wielu wersjach językowych, w tym polskiej.

Birst jest uznany przez Gartnera, jak i Forrestera jako lider w obszarze Data Discovery, uplasowany zdecydowanie powyżej możliwości programów typu: Qlik, Tableau, itp.

Kluczowym elementem wyróżniającym Birst spośród innych wiodących rozwiązań BI jest automatycznie generowana, dynamiczna hurtownia danych z opatentowaną technologią ADR (Automatic Data Refinement). Dzięki takiej kompletnej architekturze Birst obejmuje całość procesu BI, czyli pozyskuje, integruje, przetwarza, przechowuje oraz wizualizuje dane – w przeciwieństwie do samej wizualizacji.

Testuj Birst BI za darmo


Zobacz film prezentujący możliwości Birst

Unikalne na rynku rozwiązanie BI dla każdego obszaru funkcjonalnego w przedsiębiorstwie.

Niezależnie czy jesteś profesjonalistą IT czy użytkownikiem biznesowym (finanse, sprzedaż, logistyka, operacje,…) BIRST oferuje pełną gamę możliwości, od tworzenia pełnowymiarowej hurtowni danych, po wyrafinowane modele analityczne dotyczące obszarów funkcjonowania firmy.

Niezależnie, czy dotyczy to danych dostępnych w ramach źródeł wewnętrzny, setek Exceli czy przetwarzania danych Big Data rozwiązanie to umożliwia analizę i wizualizacje danych na najwyższym poziomie.

Dzięki łatwej wizualizacji oraz możliwości dynamicznego współdzielenia danych Birst jest liderem w self-service BI. System może zarówno pełnić funkcje zdecentralizowanego, wysoce elastycznego system Busienss Intelligence (np. dla jednego użytkownika, który potrzebuje na własne potrzeby dokonać analiz, wizualizacji), a z drugiej strony, gdy chcemy myśleć o Birst jako centralnym narzędziu BI zarządzanym w skali organizacji – jednego wspólnego źródła prawdy.

Tu właśnie leży unikalność Birst – w elastyczności typowego self-service BI, a jednocześnie wykorzystaniu podejścia zcentralizowanego zarządzania rozwiązaniem.

Przykładowe obszary, które adresuje Birst:

Analityka sprzedaży

Analiza sprzedaży stworzona dla teraźniejszości i przyszłości.

Rób więcej ze swoimi danymi sprzedaży. Dane powinny pomagać, ale CRM daje Ci tylko częściowy obraz. Wznieś się powyżej podstawowych raportów CRM. Z Birstem możesz ujednolicić swoje dane sprzedażowe, przychody, klientów, prognozy, Big Data w pojedynczym, wiarygodnym widoku i podejmować na tej podstawie właściwe decyzje sprzedażowe szybciej i pewniej. Analiza i prognozowanie sprzedaży, oceny sprzedawców, analiza pipeline, cross-sell/up-sell, analizy win/loss,…

Zobacz demo - analityka sprzedaży

Analityka finansowa

Uprość raportowanie finansowe

Raportowanie finansowe wymaga gromadzenia danych z wielu systemów źródłowych do jednolitych KPI. W większości przypadków rozwiązania BI osiągają to, ale bez możliwości wgłębienia się w dane. Narzędzia często wymagają manualnych zapytań i przyłączeń. Birst dla analityków finansowych daje Ci wszystkie opcje: analizy i wizualizacji połączonej z możliwością zagłębienia się w dane.

analityka finansowa csf

Analityka marketingowa

Integruj z łatwością wszystkie swoje działania

Dane marketingowe i technologie przesycają rynek, dostarczając przytłaczającej ilości nowych rozwiązań. Niezależnie czy działasz w branży B2C, B2B, możesz teraz ujednolicić wszystkie swoje dane marketingowe w jeden zaufany widok i podejmować decyzje marketingowe z większą pewnością. Planowanie popytu, zarządzanie kanałami sprzedaży, analizy social media, profilowanie klienta, …

Zobacz demo - Analityka Marketingu

…lub obejrzyj krótki film poglądowy.

Analityka łańcucha dostaw

Zarządzaj każdym etapem łańcucha dostaw z jednego widoku

Birst umożliwia współpracę w obrębie całego łańcuch dostaw – wewnętrznych procesów biznesowych, klientów i dostawców. Widok w czasie rzeczywistym pozwala osobom podejmującym decyzję dostosować się do zmian w popycie i podaży, a skutki ich decyzji będą uaktualniane na bieżąco.

Pobierz e-book

…lub obejrzyj krótki film poglądowy.

Analityka w obszarze serwisu i operacji

Popraw jakość usług i efektywność codziennych działań

Zwiększ satysfakcję klientów zapewniając szybką wymianę wiedzy. Identyfikuj przyczyny nieefektywnych operacji i niezadowolenia klienta. Uzyskaj głębszy wgląd, podejmuj decyzje oparte o rzetelne dane – optymalizuj jakość obsługi, a jednocześnie popraw wydajność operacyjną.

Analityka dla przedsiębiorstw w chmurze

Przyszłość dla przedsiębiorstw jest w chmurze

Firmy odnoszące sukcesy wiedzą jak używać danych, żeby uciec konkurencji. Podejmowanie mądrych decyzji biznesowych wymaga technologii BI, która dostarcza kompletne i wiarygodne zrozumienie Twojego biznesu. Tylko chmura wspiera duże ilości operacji, na dużych wolumenach danych, umożliwia szybkie wdrożenie i odznacza się łatwością wykorzystania, …. a wszystko przy niskim TCO.

Zobacz demo - Birst Networked BI

Data Discovery pod kontrolą

Mądrzejsze podejmowanie decyzji na większą skalę

Dostarczanie użytkownikom biznesowym narzędzi do samodzielnego dostępu, przygotowywania i eksplorowania danych nie oznacza porzucenia zarządzania. Kontrolowane narzędzia Data Discovery wspierają użytkowników w bogate funkcjonalności samoobsługi, dzieloną strukturę danych, umożliwiają podejmowanie trafniejszych decyzji na większą skalę, – a wszystko w oparciu o platformę BI w chmurze.  (dowiedz się dlaczego Gartner wskazuje na Birst jako no. 1 wśród rozwiązań Governed Data Discovery).

Pobierz e-book

Migracja starych systemów

Uzyskaj kontrolę i elastyczność na większą skalę

Dwadzieścia lat temu firmy intensywnie inwestowały w BI i narzędzia analityczne. W dzisiejszych czasach jednak te rozwiązania postrzegane są jako wolne, drogie, zesztywniałe relikty, absorbujące czas IT. Birst Networked BI sprosta zarówno wymaganiom skali jak i zarządzania systemem…, a jednocześnie umożliwi użytkownikom biznesowym wysoką elastyczność i samoobsługę…, a wszystko przy niższym TCO.

Pobierz e-book

Big Data

Nowe podejście do analizy dużych ilości danych

Hadoop, MongoDB i inne „Data Lakes” nadają się doskonale do magazynowania i przetwarzania danych. Jednak dławią się, kiedy dochodzi do interaktywnej analizy biznesowej. Ta sama architektura, która sprawia, że są świetną platformą do magazynowania ogromnych nieustrukturyzowanych danych powoduje, że stają się nieadekwatne dla przetwarzania analitycznego i wielu równoległych użytkowników. Platforma BI Birsta ma nowe podejście do analizy dużych ilości danych.

Pobierz e-book

Osadzona analityka BI

Błyskawiczne tworzenie nowatorskich produktów analitycznych

Tworzysz produkt analityczny lub chcesz wykorzystać swoje dane, ale nie masz czasu, zasobów lub doświadczenia w tej dziedzinie? Birst dostarcza kompleksową platformę analityczną, BI pozwalającą na wykorzystanie „wizualnych” mechanizmów integracyjnych i zarządzania danymi, analizy – w jednym miejscu – oraz wspiera osadzenie produktu w Twojej aplikacji.

Pobierz e-book