Aplikacje dedykowane

Rozwiązania

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Aplikacje dedykowane

Platforma xRM w niezwykle prosty oraz intuicyjny sposób umożliwia analitykom biznesowym przygotowywanie aplikacji biznesowych. Zwykle, kiedy firma chce przygotować od zera aplikację, występuje potrzeba zatrudnienia programisty, który nie zna tak dobrze firmy jak analityk, pracujący w niej od wielu lat. Stwarza to swego rodzaju barierę komunikacyjną. Analityk musi przekazać wiedzę na temat konstrukcji programu, która byłaby by dla niego użyteczna programiście, który będzie go tworzył.

Platforma pozwala ominąć ten problem. Teraz każdy analityk, który przecież dokładnie rozumie biznes, zna czynniki, które są najistotniejsze dla jego funkcjonowania, jest w stanie samodzielnie przygotować aplikację, która będzie odpowiadała jego potrzebom.

Jeśli zainteresowało Państwa rozwiązanie Microsoft Dynamics xRM, macie Państwo dodatkowe pytania – zapraszamy do kontaktu. Mogą skontaktować się z nami Państwo drogą mailową info@codec.pl lub telefonicznie +48 22 496 60 00.